Witamy na stronie naszego Stowarzyszenia!

Krótka przerwa w pracy klubu

W dniach 27.08.2021 - 31.08.2021 (piątek - wtorek) będzie krótka przerwa w pracy klubu. W tym czasie nie będą wykonywane dokumenty hodowlane (z wyjątkiem miotów zgłoszonych online) i nie będzie realizowana wysyłka dokumentów, książeczek zdrowia kotów oraz chipów.

W sprawach bardzo pilnych można dzwonić na telefon komórkowy do mnie lub do Doroty -- w miarę możliwości będziemy odbierać telefony. W przypadku problemów z dodzwonieniem się, prosimy próbować przedzwonić trochę później.

W czasie przerwy można wysyłać dokumenty do klubu oraz zgłaszać mioty online. Listy polecone będą odbierane, maile będą czekały na serwerze. Zgłoszenia miotów online postaramy się na bieżąco potwierdzać.

Od 1 września 2021 r. będziemy realizować wszystkie wysyłki dokumentów do hodowców.

Piotr Sawicki
Prezes CCF