Witamy na stronie naszego Stowarzyszenia!

Czerwcowa przerwa w pracy klubu

W czerwcu nastąpi przerwa w pracy klubu. Przerwa będzie trwała od 9 czerwca (czwartek) do 19 czerwca (niedziela) 2016 roku. W tym czasie nie będą wykonywane dokumenty hodowlane, nie będą także potwierdzane dokumenty miotu oraz nie będzie realizowana wysyłka dokumentów i chipów.

W sprawach bardzo pilnych można dzwonić na telefon komórkowy do mnie lub do Doroty -- w miarę możliwości będziemy odbierać telefony. W przypadku problemów z dodzwonieniem się, można wysłać smsa z prośbą o telefon zwrotny -- koniecznie ze swoim imieniem i nazwiskiem. Nie będziemy oddzwaniać do anonimów.

Ostatnia (przed przerwą) wysyłka dokumentów hodowlanych do Biura Rodowodowego FPL odbędzie się 9 czerwca -- kolejna dopiero po 2 tygodniach. Członkowie, którym zależy na tym, żeby nie czekać bardzo długo na rodowody lub inne dokumenty hodowlane, muszą dostarczyć swoje dokumenty (wnioski) do CCF do 8 czerwca.

Zwracam uwagę na dokładne sprawdzenie wniosków (dokumentów miotu, nostryfikacji, itd.) przed wysłaniem do klubu, czy są dokładnie, starannie i czytelnie wypełnione, ponieważ nie będzie czasu na ich poprawianie i ponowne przesyłanie. Niestaranne wypełnienie dokumentu będzie skutkowało dłuższym czasem oczekiwania na wykonywanie dokumentacji hodowlanej.

W czasie przerwy można wysyłać dokumenty do klubu. Listy polecone będą odbierane, maile będą czekały na serwerze. Jedne i drugie będę powoli przeglądał, sprawdzał i dodawał do strefy klubowicza po 19 czerwca.

Piotr Sawicki
Prezes CCF