Witamy na stronie naszego Stowarzyszenia!

Ostatnie zmiany w strefie klubowicza

Ostatnio wykonane zmiany w strefie klubowicza:

 1. Dodano wyświetlanie przyjętych dofinansowań na badania genetyczne, echo serca, itd.
 2. Dodano możliwość ustawienia dwóch różnych paczkomatów i wybrania domyślnego paczkomatu (strefa klubowicza / Moje dane).
 3. Uruchomiliśmy potwierdzanie krycia kocurem w strefie klubowicza.
  Po zgłoszeniu miotu online przez hodowcę, klub otrzymuje informację w panelu FPL, następnie dane krycia oraz zgłoszona karta miotu jest przenoszona do strefy klubowicza i otrzymujecie powiadomienie na maila oraz sms o tym, że macie krycie kocurem do potwierdzenia. Powiadomienie wyświetla się także w strefie klubowicza.
  Po zalogowaniu się do strefy klubowicza otrzymujecie wgląd w krycia do potwierdzenia oraz w archiwum potwierdzonych kryć.
 4. Dodaliśmy możliwość zamieszczenia wyników badań kotów w strefie klubowicza oraz jeżeli hodowca ma zamieszczoną wizytówkę hodowli oraz aktywowane wyświetlanie "kotów w hodowli" to przy kotach mogą wyświetlać się wyniki badań. O wyświetlaniu wyników badań przy kotach na stronie decyduje sami, ustawiając to w strefie klubowicza (ustawienia wizytówki).
  Dodaliśmy:
  Dla kotów rasy RAG
  wynik badania PKD
  -------------------------------------
  Dla ras kotów: MCO, RAG, SPH
  wynik badania HCM.
  ----------------------------------------
  Dla rasy kotów: SPH, DRX
  wynik badania CMS.
  -----------------------------------------
  Dla rasy kotów: BUR, CRX, DRX, SPH
  Wynika badania Hypokalemia.
 5. Dla kotów rasy BSH i BLH wyświetlamy w strefie klubowicza informację, czy dany kot ma przesłany do klubu wynik badania genetycznego PKD. Jeżeli wynik badania nie został przesłany do klubu, a zostało wykonane zgłoszenie miotu online, to informacja o braku wyniku badania jest także przesyłana mailem do hodowcy.